Linia Pick&Place czyli szybkie przekładanie lub pakowanie pojedyńczych produktów przez robot Delta.

Niedostateczna wydajność pracowników pobierających produkt z głównej linii np. do pakowania kartoników? Za dużo odpadów, zmienna jakości końcowego efektu pakowania, za duża ilość pracowników na linii?

Nasze rozwiązania wykorzystujące robot delta są zaprojektowane do szybkiego pobrania produktu – dedykowanym zaprojektowanym dla Państwa produktu chwytakiem. Ilość robotów dobierana jest na podstawie wydajności linii dostarczającej produkt. Roboty działają w cyklu: podnoszenie produktu, odłożenie i ponowne rozpoczęcie cyklu. Wykonywanie tych operacji odbywa się „w locie”, gdy przenośnik z produktem jest w ruchu.

Oferujemy zaprojektowanie, budowę i dostarczenie linia „Pick&Place” wykorzystującą robot Delta (Y). Nasze rozwiązania wykorzystujące roboty delta są zaprojektowane do szybkiego pobrania produktu – dedykowanym zaprojektowanym dla Państwa produktu chwytakiem.

Nasze rozwiązania mogą być używane do obsługi produktów, materiałów w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, elektronicznym, maszynowym i panelach słonecznych.

Dostarczymy zautomatyzowaną linię produkcyjną która:

  • zwiększa wydajność produkcji
  • obniża koszt produkcji
  • zwiększa jakość.